Загальні положення

 • Інтернет-магазин – Сайт, який має адресу в мережі Інтернет.
 • Товар – продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.
 • Клієнт – фізична або юридична особа, що розмістила замовлення.
 • Замовлення – оформлений належним чином запит Клієнта на покупку Товару.
 • Транспортна компанія – третя особа, яка надає послуги з доставки Товарів Клієнтам.

1. Загальні положення

 1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в особі менеджера сайту в момент оформлення замовлення.
 2. Під час оформлення замовлення Покупець погоджується з умовами, обумовленими цією Угодою. Акцептом цього договору покупцем є розміщення замовлення через сайт Інтернет магазину.
 3. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар.
 4. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, у зв'язку з чим Клієнт зобов'язується регулярно відстежувати зміни в Умовах.

2. Оформлення Замовлення

 1. Для оформлення Замовлення необхідно вказати фактичні контактні координати Клієнта в Інтернет-магазині.
 2. Продавець не несе відповідальності за інформацію, яку надає Клієнт при оформленні замовлення. .
 3. Замовлення Клієнта може бути оформлено в Інтернет-магазині.
 4. Після оформлення Замовлення Клієнту надається інформація про очікувану дату передачі Товару Клієнту.
 5. Якщо Клієнтом оформлено Замовлення на Товар у кількості більшій, ніж є в наявності у Продавця, Продавець інформує Клієнта за допомогою направлення повідомлення електронною поштою або телефоном, вказаним Клієнтом при реєстрації, про те, коли буде недостатня кількість Товару. Клієнт має право погодитися прийняти Товар у кількості, що є у Продавця, або анулювати цю позицію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді Клієнта протягом 3 днів після повідомлення, Продавець залишає за собою право анулювати цей Товар із Замовлення. li>
 6. Представлені фото-зразки містять один і більше видів товару певного найменування та текстову інформацію: опис, характеристики, розміри, вартість за одиницю продукції мають відомості про основні споживчі властивості товару
 7. Деякі Товари можуть відрізнятися від представлених на фотографії, а саме відтінок, малюнок на корпусі обладнання, колір корпусу тощо. У випадку виникнення у Клієнта питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення, Клієнт повинен звернутися до Продавця. Продавцем Клієнту узгодженим сторонами способом, пізніше 1-ї доби - клієнт зобов'язаний викупити замовлення.

3. Правила отримання товару при кур'єрській доставці

 1. У разі доставки товару кур'єрською службою у момент отримання товару перед тим, як підписати товарно-транспортну накладну (далі - ТТН), покупець обов'язково повинен перевірити цілісність товару.
 2. Кількість виробів та відсутність на них пошкоджень покупцю необхідно перевірити у присутності кур'єра.
 3. Тільки після того, як покупець переконається, що товар не пошкоджений, він підписує накладну кур'єрської служби (ТТН).
 4. Якщо, здійснюючи огляд, покупець знайшов дефект - він вимагає у працівників служби доставки спеціальний бланк: Акт приймання-передачі (складається у двох примірниках та описуються усі пошкодження).
 5. Покупець має право відмовитися від прийому пошкодженого товару, але акт прийому-передачі про відмову має бути складений та переданий продавцю протягом 1-2 календарних днів.
 6. У разі виявлення Покупцем пошкоджень частини вантажу необхідно відмовитися від усього вантажу, не можна прийняти вантаж частково і відмовитися від залишку.
 7. У разі невиконання покупцем дій описаних вище та прийняття ним товару у пошкодженій упаковці, претензії щодо якості товару продавцем не приймаються.

4. Повернення та обмін товару

 1. У разі обміну або повернення товару належної якості клієнт оплачує транспортні витрати (по Києву - 400 грн, у передмістя - обумовлена ​​ціна, у регіони - за ціною компанії-перевізника (+ 400 грн. по Києву) та підйом (спуск) габаритних вантажів.
 2. Всі дії відбуваються відповідно до "Закону про захист прав споживачів". Якщо ви відмовитеся від покупки на місці, вартість доставки оплачується за цими умовами.