Ортопедичні матраци Sweet Sleep Come-For

Немає жодного товару.

Ортопедичні матраци Sweet Sleep Come-For

Колекція матраців Sweet Sleep | Come-For побудована на використанні нового якісного матеріалу Термофлекс.

Спеціальна структура з бавовни яка має підвищену повітро і вологопровідність створює на спальному місці оптимальний ортопедичний та анатомічний ефект для більшості людей. У матеріалі Thermoflex поєднуються висока щільність з еластичністю та пружністю, що дарує вам щоденний комфорт під час сну. У лінійці представлено два безпружинні матраци та чотири - на пружинних блоках "Боннель" та "Pocket Spring". Як наповнення у всіх матрацах використовується спанбонд і спеціальний трикотаж. Більшість виробів із лінійки Sweet Sleep витримують вагу до 140 кілограмів. Навіть на тонких безпружинних матрацах ви отримаєте ортопедичний ефект та високі показники комфортності. У лінійці Sweet Sleep ви можете знайти матрац на будь-який смак та гаманець.

Серія (Sweet Sleep Дебют Форте, Sweet Sleep Дебют, Sweet Sleep Соната, Sweet Sleep Октава, Sweet Sleep Баланс, Sweet Sleep Етюд Гранд) має підвищену гарантію 3 роки.

Купити ортопедичний матрац Світ Сліп Кам-Фор в Києві недорого зі складу від виробника можна в інтернет-магазині Матраскін.