Ортопедичні матраци Шанс

Оплата частинами
Хіт продажу
Шанс Престиж
Тип матраца: Пружинні
Блок: Pocket Spring
Жорсткість: 4 - Підвищена
Макс. вага на місце: 110 кг
Висота: 20 см
Наповнення: Ортопедична піна | Термоволокно

3 505.00 грн

Шанс
Блок: Боннель
Жорсткість: 4 - Підвищена
Макс. вага на місце: 100 кг
Висота: 18 см
Наповнення: Піна

1 836.00 грн

Хіт продажу
Шанс 1
Блок: Боннель
Жорсткість: 4 - Підвищена
Макс. вага на місце: 100 кг
Висота: 20 см
Наповнення: Піна

2 133.00 грн

Хіт продажу
Шанс 2
Блок: Боннель
Жорсткість: 4 - Підвищена
Макс. вага на місце: 100 кг
Висота: 20 см
Наповнення: Піна

2 343.00 грн

Хіт продажу
Шанс Hard
Блок: Боннель
Жорсткість: 5 - Жорсткий
Макс. вага на місце: 140 кг
Висота: 20 см
Наповнення: Піна

2 343.00 грн

Ортопедичні матраци Шанс

Ортопедичні матраци ШАНС | EMM - бюджетна серія матраців, призначених для будинку, орендованого житла, дач, готелів, пансіонатів, санаторіїв

Лінійка досить бюджетних якісних матраців. Нині серія налічує 5 моделей. Основу матраців складають першокласні пружинні блоки "Боннель", "Мульти Боннель" та "Pocket Spring". Це системи незалежних пружин, які забезпечують рівномірний розподіл ваги по поверхні всього матраца. Використання термовойлоку та спанбонду в матраці значно підвищує його зносостійкість та жорсткість. Чохли матраців колекції Шанс пошиті з міцної, але м'якої тканини, що дихає, жаккард. Основа всіх матраців серії - залежний пружинний блок Боннель. Взаємозалежні пружинні - всі деталі між собою з'єднані за допомогою спеціальної системи кріплень і на один кв.м йде 120 пружин. У посилених варіантах 150 штук. Єврокаркас - по периметру захищає матрац від просідання. Матраци Шанс зустрічаються декількох типів жорсткості. Висота серії ~ 18 см. Діапазон навантаження від 100 до 140 кг. Матраци серії «ШАНС» - економ-сегмент. Вас дійсно порадує мінімальна ціна. Завдяки тому, що продукція виробляється в Україні, немає переплат за логістику і бренд. Назви виробів цієї високоякісної серії: Шанс, Шанс 1, Шанс 2, Шанс Hard, Шанс Престиж. Товари виробляються компанією "Катеринославські меблеві майстерні" так само відомої як "ЕММ" з використанням високоякісних і екологічних матеріалів на новітньому обладнанні. В процесі виготовлення ортопедичні матраци Шанс перевіряються на відповідність стандартам якості та нормам СЕС, що підтверджують сертифікати якості. У розробці та виготовленні серії Shans застосовуються тільки новітні технології та екологічно чисті матеріали. Важко переоцінити вплив хорошого матраца на здоров'я, сон і відновлення сил. Ми надаємо вам можливість вивчити детальні характеристики товарів і відгуки покупців. Купити ортопедичний матрац ШАНС ЕММ в Києві недорого зі складу від виробника можна в інтернет-магазині Матраскін.

Shans - найпростіші односторонні варіанти матраців та двосторонні.

Обираючи матрац потрібно дивитися на його підставу, наповнення і чохол. Крім того, якими якостями він володіє. Комусь потрібен бюджетний і практичний варіант. Комусь матрац з ортопедичним ефектом для профілактики хвороб спини та хребта. Алергіки дуже прискіпливо вибирають матеріали, з яких виготовлений матрац. Але, хвилює всіх - ціна. Ортопедичні матраци ШАНС - це відмінне поєднання прийнятної якості та цінової політики.

Особливості ортопедичних матраців торгової марки Шанс:

  • Країна - Україна
  • Тип - Ортопедичні
  • Особливості - Найнижчі ціни
  • Сертифікат якості - УкрСЕПРО