4 популярні наповнювачі матросів з бюджетної лінійки

4 популярні наповнювачі матросів з бюджетної лінійки

Багато клієнтів, коли приходять купувати матраци з жахом, усвідомлюють, що в наповнювачах вони нічого не розуміють. Ця стаття проллє трохи світла істини це питання. Розберемося у 4 популярних наповнювачах.

Отже, нумо розбиратися: Почнемо з найдешевшого і найпростішого: з ватину. Цей наповнювач відрізняється високою екологічністю, тому що це практично 100-відсоткова бавовна. Завдяки тому, що він практично не затримує вологу та швидко висихає, у виробі зберігається оптимальний мікроклімат.


Але, є й значні мінуси – такий наповнювач швидко скачається та стежиться.

Далі, одним із найпопулярніших у бюджетному сегменті матраців давно став пінополіуретан. Цей наповнювач показує хороші результати з м'якості. Безумовно, це найпопулярніший наповнювач матраців. Тільки він дуже швидко втрачає свою початкову пружність.


Наступним за популярністю йде сизаль. Цей наповнювач є оброблене латексом листя кактуса агави. Він поєднує середню жорсткість і велику довговічність.


Цей наповнювач часто доводиться використовувати з м'якшими, так як він для більшості людей трохи жорсткий. Можна зустріти комбінацію сизалю зі пружинним блоком, але не так часто, як тандем сизаль/пінополіуретан.

Велике поширення починає набувати такий наповнювач, як холкон. Цей наповнювач цінують не лише за рахунок своєї м'якості та еластичності, а й за повну гіпоалергенність.


На матраці з холкону може спати людина з алергією чи астмою. Це обумовлюється тим, що холкон – синтетична речовина, виготовлена ​​з поліефіру. У ньому не можуть жити та розмножуватися бактерії.

Хорошим наповнювачем стане латекс. Підійде і синтетичний, і природний. Різниця для непосвяченого лише у ціні. Насправді, природна сировина, виготовлена ​​за всіма правилами на порядок краще: добре зберігає форму і гнучкість.


Але й синтетика має свої плюси. Синтетичний латекс практично безшумний, тому часто використовують сімейні пари.

В іншому ж він трохи поступається природному аналогу. Ось такі 4 популярні види наповнювача зазвичай використовуються. Найчастіше, у більшості матраців знаходиться пінополіуретан, тому що його цінник багатьох влаштовує. Ватин використовується рідше, в бюджетних видах матраців, або гіпоалергенних.

Інші типи використовуються однаково.

28.11.2021 14:06:52
0
292

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Загальні положення і згоден з вимогами