Медичні ортопедичні матраци Ortomed

Ortomed
Блок: Боннель
Жорсткість: 4 - Підвищена
Макс. вага на місце: 140 кг
Висота: 18 см
Наповнення: Піна

3 368.00 грн

Flex
Блок: Безпружинний
Жорсткість: 4 - Підвищена
Макс. вага на місце: 120 кг
Висота: 12 см
Наповнення: Піна

3 473.00 грн

Lux
Блок: Pocket Spring
Жорсткість: 4 - Підвищена
Макс. вага на місце: 130 кг
Висота: 18 см
Наповнення: Піна

4 845.00 грн

Медичні ортопедичні матраци Ortomed

Медичні ортопедичні матраци Ortomed - користь та здоров'я

Ortomed від компанії ЕММ (Катеринославські Меблеві Майстерні) - це поєднання комфорту, невеликої ціни та користі. Ці матраци орієнтовані насамперед для оснащення медичних палат.

Матраци (ORTOMED FLEX, ORTOMED LUX, ORTOMED) мають у своїй основі два пружинних блоки "Мульті Боннель" і "Pocket Spring". Завдяки таким пружинам матраци набули високих показників пружності та ортопедичності. Велика кількість незалежних пружин дозволяє рівномірно розподілити навантаження по всій площі матраца. "Pocket Spring" додатково посилений по периметру рамкою з прокатної сталі, підвищуючи таким чином зносостійкість всього виробу. Пружинні блоки відокремлюються від м'якої піни за допомогою шару термоповсть - матеріалу, який значно підвищує жорсткість виробу. Використання цього матеріалу може продовжити середній термін служби матраца до 10 років та більше.

У медицині не повинно бути нічого зайвого, тому як наповнювач матраца використовується тільки ортопедична піна, яка максимально підвищує пружність виробу. Ортопедична піна – це нетоксичний, абсолютно гіпоалергенний матеріал. Вона дозволяє значно підвищити показники ортопедичності всього матраца. Спати на ньому не лише комфортно, а й дуже корисно.

Чохол матраца виготовляється зі спеціальної прогумованої тканини. Вона чудово захищає матрац від попадання в нього пилу, вологи. Це гігієнічний матеріал, який ідеально підходить для використання у медичних закладах.

Матраци цієї колекції часто використовують різноманітні медичні заклади. В Ортомед немає нічого зайвого – тільки корисні та гіпоалергенні компоненти. Вся продукція ЕММ – сертифікована СЕС та відповідає всім необхідним ГОСТам. Замовити матраци Ortomed (Ortomed, Flex, Lux) ви можете на нашому сайті.