Ортопедичні основи на ламелях Ортоленд Каркас-ліжка | Ламелеві каркаси

Немає жодного товару.

Ортопедичні основи на ламелях Ортоленд Каркас-ліжка | Ламелеві каркаси

ОРТОЛЕНД - один з найвідоміших українських виробників каркасів ліжок з ортопедичними ґратами з букової ламелі (латофлекс/ортопедичні основи під матрац).

Компанія працює вже понад 10 років, поставляючи продукцію під тороговою маркою ORTOLAND меблевим фабрикам, оптовим магазинам меблів, інтернет-магазинам і таке довгострокове співробітництво лише підтверджує високу якість нашої продукції та надійність компанії як партнера. Багато компаній випускають каркаси як додатковий асортимент, і це часто позначається на якості виробу. На відміну від багатьох, компанія Ортоленд спеціалізується на виробництві каркасів ліжок, рамок ліжок та букової ламелі, удосконалюючи технології, конструктив виробів, приділяє максимальну увагу якості з огляду на всі побажання та зауваження наших покупців. В асортименті продукції вся лінійка каркасів і рамок стандартних розмірів - на складах та на замовлення, яку можна придбати оптом та в роздріб. Також приймаємо замовлення на виготовлення каркасів та рамок ліжок нестандартних розмірів. Каркас виготовляється відповідно до розміру матраца (у деяких виробників вони відрізняються від стандартних).

Основні показники та характеристики наших каркасів стандартної розмірної лінійки: - Каркаси металеві, цільнозварні, виготовлені з металевої профільної труби 30х20х1,2 мм. - Ніжки каркасів, виготовлені з труби діаметром 48 мм заввишки 23-26 см, регулюються по висоті, що дозволяє встановити ліжко навіть на нерівній поверхні, пластикові заглушки на опорах захищають від пошкоджень. - Односпальний каркас складається з одного ряду ламелей і комплектується 5-ма ніжками. Двоспальний цільнозварний каркас складається з двох рядів ламелей, має додаткову поздовжню раму для посилення конструкції, що комплектується 6 ніжками; двоспальний каркас 200х200 см складається з 3-х рядів ламелей, двох поздовжніх царг, комплектується 8 ніжками.

- Конструкція каркаса може бути посилена додатково поперечною перемичкою, на яку кріпляться ще 2 опори (каркас посилений: двоспальний – 8 ніг, двоспальний 200х200 см – 10 ніг, односпальний – 6 ніг).

- Ортопедична основа виготовлена ​​з гнучких та міцних букових ламелей (власне виробництво) товщиною 8мм, шириною 53 мм, і ці параметри вважаються оптимальними для виробництва латофлексу ортопедичних каркасів.

- Металева частина каркасу фарбується полімерною порошковою фарбою чорного кольору та запікається у печах при високих температурах.

- Виріб поставляється упакованим у гофрокартон та поліетилен, що унеможливлює пошкодження при транспортуванні.

Категорії каркасів, в залежності від відстані між ламелями:

  • Стандарт - 65 мм (до ламелей 14-15шт.)
  • XL - 45 мм (до ламелей 17-18шт.)
  • XXL - 35 мм (до ламелей 20-21шт.)
  • ХХXL - 25 мм (до ламелей 22-23шт.)

Висота ніжок – 23 см

Висота каркаса-ліжка у складанні - 25...27 см

Допустиме навантаження – до 110 кг (на одне спальне місце з урахуванням ваги матраца)

Гарантія на виріб – 1 рік

Купити ортопедичний каркас-ліжка та ламелеві каркаси Ortoland в Києві недорого зі складу від виробника можна в інтернет-магазині Матраскін.