Оплата

Оплата товару при доставці по Києву

Оплата здійснюється готівковим розрахунком в момент доставки товару. Замовник отримує товарний чек на придбаний товар (товарний чек слід зберігати на весь термін гарантії матраца, ліжка, каркас-ліжка!) При замовленні на виробництво матраца, каркас-ліжка нестандартного розміру вноситься передоплата в розмірі від 80% за готівковим або безготівковим розрахунком.

Оплата товару при доставці по Україні

При відправці замовлення по Україні (матраци, каркаси, ліжка, аксесуари) оплата проводиться на вибір Покупця:

  1. Передоплата в розмірі 100% за безготівковим або готівковим розрахунком.
  2. Готівковим розрахунком при отриманні замовлення зі складу вантажоперевізника.

Як правило, при такому способі оплати служби вантажних перевезень беруть комісію від суми (1-2%).

При сумі замовлення до 1500 грн. також оплачується транспортування по Києву з нашого складу на склад вантажоперевізника: великогабаритний вантаж (матраци, каркаси, ліжка) - 100 грн., аксесуари і постіль - 50 грн.

Доставка службами вантажних перевезень

Доставка «Нова Пошта». На сайті компанії можна прорахувати орієнтовну вартість доставки. За додаткову плату можлива доставка додому. За попередньою домовленістю, можлива доставка іншими вантажоперевізниками. Виниклі у Вас питання по вартості доставки, термінів і умов пересилання можете уточнити у консультантів.

Повернення та обмін товару

У разі обміну або повернення товару належної якості, клієнт оплачує транспортні витрати (за Києвом - 400 грн, в передмістя - обумовлена ​​ціна, в регіони - по ціні компанії-перевізника + 400 грн. За Києвом) і підйом (спуск) габаритних вантажів. Всі дії відбуваються відповідно до "Закону про захист прав споживачів". У разі якщо ви відмовитеся від покупки на місці, вартість доставки оплачується за даними умовами.