Інформація про інтернет магазин Matraskin

Інтернет магазин меблів, матраців та товарів для сну Matraskin спеціалізується на продажу ортопедичних матраців, м'яких та корпусних меблів чудової якості за справедливими цінами.

Співробітники компанії Matraskin – експерти в галузі ортопедичних матраців та меблів. Мета компанії – допомогти нашим клієнтам у виборі найкращого матраца та забезпечити максимальний комфорт обслуговування.

Ми невеликий магазин, тому приділяємо максимальну увагу нашим клієнтам. Ми не намагаємося продати товар дорожче. Ми намагаємось допомогти вибрати ідеальне рішення.

Компанія була заснована у далекому 2007 році. З того часу ми встигли придбати тисячі вдячних клієнтів та сотні позитивних відгуків.

У нас на сайті ви можете підібрати та купити ортопедичний матрац за найбільш відповідний вам ціною. У нашому каталозі величезна кількість ортопедичних матраців, м'яких та корпусних меблів від відомих виробників, з доставкою в будь-яке місто України.

Інтернет магазин Matraskin пропонує вам:

  • Тільки найкращі виробники меблів, матраців та товарів для сну, товари провідних та популярних фабрик в Україні та за кордоном.
  • Величезний асортимент (понад 250 моделей на пружинній та безпружинній основі, зі штучними та натуральними настилами), що постійно оновлюється.
  • Оперативна та своєчасна доставка за адресою, із занесенням (організуємо відправку матраців по області та регіонам).
  • Доступні ціни та постійні акції. Знижки оптовим та постійним покупцям.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та кваліфіковані поради щодо вибору товару.
  • Можливість залишити відгук як про нашу роботу, так і куплений товар.

Ми впевнені, що куплена у нас продукція стане джерелом міцного здоров'я та солодких снів.