Інформація про компанію Матраскин | matraskin.kiev.ua

Якісний ортопедичний матрац може поліпшити стан здоров'я, це факт. Він буде хорошою профілактикою викривлення хребта та інших захворювань спини.

Матраци мають різні шари, застосовуються різні технологій, використовується безліч різних матеріалів. Наш магазин Матраскін пропонує вам великий асортимент товарів для сну. Матрац купити можна недорого в Києві, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Львові та інших містах України. Ортопедичні матраци бувають трьох типів: безпружинні, з незалежними блоками пружин «Pocket Spring», з залежними пружинами «Боннель».

Для кожного, рівень комфорту різний, тому і матраци ортопедичні бувають з різними ступенями жорсткості: від м'яких до гранично жорстких. В ідеалі, продукцію потрібно вибирати за індивідуальними відчуттями. Для дитячих матраців або матрацик в дитяче ліжечко рекомендуються жорсткі моделі, з присутністю кокосової койри. Дитячий хребет знаходиться в процесі формування, і вимагає особливої ​​уваги, щоб спина дитини не деформовані. При покупці дитячого ортопедичного матраца, звертайте особливу увагу на ортопедичний, а не анатомічний ефект. Наша професійна консультація завжди допоможе вам зробити правильний вибір!

У нас на сайті ви можете підібрати та купити ортопедичний матрац по найбільш підходящою вам ціною. У нашому каталозі величезна кількість ортопедичних матраців від відомих виробників, з доставкою в будь-яке місто України.

НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН МАТРАЦІВ МАТРАСКІН ПРОПОНУЄ ВАМ:

  • Тільки кращих виробників матраців, товари провідних і популярних фабрик в Україні та за кордоном.
  • Величезний і постійно оновлюється асортимент (понад 250 моделей на пружинній та безпружинною основі, зі штучними та натуральними настилами).
  • Оперативна і своєчасна доставка за адресою, з занесенням (організовуємо відправку матраців по області та в регіони).
  • Доступні ціни та постійні акції. Знижки на різні моделі матраців, знижки гуртовим і постійним покупцям.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і кваліфіковані поради при виборі товару.
  • Можливість залишити відгук як про нашу роботу, так і придбаному товарі.

Ми впевнені, що куплені у нас ортопедичний матрац стане джерелом міцного здоров'я і солодких снів.