Ортопедичні матраци Notte Come-For

Оплата частинами
Хіт продажу
Лайт Односторонній
Блок: Боннель
Жорсткість: 3 – Середня
Макс. вага на місце: 90 кг
Висота: 16 см
Наповнення: Ортопедична піна | Термоволокно

2 328.00 грн

Оплата частинами
Лайт Плюс
Блок: Боннель
Жорсткість: 5 - Жорсткий
Макс. вага на місце: 100 кг
Висота: 19 см
Наповнення: Ортопедична піна | Термоволокно

2 772.00 грн

Оплата частинами
Контур
Блок: Безпружинний
Жорсткість: 3 – Середня
Макс. вага на місце: 90 кг
Висота: 12 см
Наповнення: Ортопедична піна

3 854.00 грн

Оплата частинами
Магнум
Блок: Зонований Pocket Spring
Жорсткість: 3 – Середня
Макс. вага на місце: 120 кг
Висота: 18 см
Наповнення: Ортопедична піна | Термоволокно

3 944.00 грн

Оплата частинами
Безкоштовна доставка
Магнум Кокос
Блок: Зонований Pocket Spring
Жорсткість: 3 – Середня | 5 - Жорсткий
Макс. вага на місце: 120 кг
Висота: 18 см
Наповнення: Ортопедична піна | Кокосова койра | Термоволокно

4 365.00 грн

Ортопедичні матраци Notte Come-For

Notte | Come-For - лінійка економ-матраців або бюджетних матраців, яка поєднує популярні типи основи

Матраци поєднують у собі середні показники м'якості, міцності та стійкості до навантажень. У колекції представлено 5 матраців: 2 на безпружинній основі, 3 на пружинних блоках. У більшості моделей використовується спандбонд для надання матрацу більшої зносостійкості, синтепон для більшої м'якості. Ці матраци підійдуть для тих, хто хоче знайти недорогий, але якісний варіант. Тут ви знайдете вироби з класичним пружинним блоком Bonnel, незалежними пружинами Pocket Spring з 3 зонами жорсткості, а також на безпружинній основі, де використовується щільний пінополіуретан. Матраци Notte витримують від 90 до 120 кг на спальне місце. Усередині виробів знаходяться шари синтепону, спанбонду, термоповсть, з'єднані нетоксичною технологією Hot melt. Вся продукція в колекції Notte пройшла необхідні перевірки та отримала сертифікати відповідності якості. Гарантія на матраци Notte складає 2,5 роки.

Матрац був придуманий для комфортного сну людини та здоров'я його хребта. У наші дні над створенням найкращих моделей працюють медики та дизайнери. Вони створюють ідеальні варіанти, що адаптуються під вигини людського тіла, знімають навантаження з м'язів, нормалізують кровообіг і дають максимально розслабитися. Матраци також бувають ортопедичними. Це означає, що конкретну модель визнано продукцією медичного призначення. До таких належать і бюджетний модельний ряд Нотте.

Лінійка Notte - це продукція економ варіанта. В їх основі покладено практично всі типи основи. Тут є пружини, щільний пінополіуретан, шар синтепону та термоповсть, які між собою з'єднані спеціальною технологією. Перевагами таких виробів є збереження природних вигинів тіла, підтримка правильної позиції під час сну.

Популярні моделі матраців Нотте Матрац – один з найкорисніших винаходів, але щоб воно приносило користь, його необхідно правильно вибрати. Серія Notte підійде багатьом клієнтам за вартістю та своїми характеристиками. Завдяки використанню недорогих матеріалів при створенні продукції ціна самого матраца також стає нижчою, при цьому якість товару дуже хороша, здатна витримувати навантаження до 120 кілограмів. Всі продукти Нотте мають ортопедичні та анатомічні властивості.

Серед найпопулярніших моделей можна відзначити:

  • Магнум. Двосторонній матрац середньої твердості. В основу створення даної моделі покладено блок незалежних пружин, прошарок латексованої кокосової койри та шар щільного синтепону. Зовнішнім матеріалом є текстиль, стійкий до стирання;
  • Контур. Ця модель безпружинні. Виготовляється вона з пінополіуретану та обшита турецькою щільною тканиною, яка тривалий час зберігає первісний вигляд. Розрахована на навантаження до 90 кг; його висота 12 см;
  • Лайт. Одностороння модель із незалежним блоком Боннель. Усередині пружини ізольовані спеціальним термоволокном, а верхня частина доповнена шаром пінополіуретану для зручного положення хребта. Завдяки такій системі виробництва, вироби дуже зручні та підійдуть як для дорослих, так і для дітей. Продукція не викликає алергії, нетоксична та здатна витримати великі навантаження. З таким матрацом сон буде набагато комфортнішим, а хребет зможе максимально розслабитися.

Як придбати матрац Нотте на порталі matraskin.kiev.ua

Купити матрац Нотте Кам-Фор (Notte Контур, Notte Магнум Кокос, Notte Лайт Односторонній, Notte Магнум, Notte Лайт Плюс) можна в офіційного партнера компанії-виробника Come For. На українському ринку фірма зарекомендувала себе як надійного продавця якісної продукції. Лінійка Нотте має великий попит, завдяки своїм особливостям і вартості.

Продукція Come For виготовляється за всіма державними стандартами та не поступається своїми властивостями багатьом закордонним виробникам. Наші консультанти допоможуть підібрати матрац під вимоги клієнта. Щоб здійснити покупку, достатньо зайти на сайт і вибрати модель, що сподобалася. Доставка здійснюється по всіх містах України. Для постійних клієнтів розроблена система знижок та заохочень.