Ліжка подіуми

Оплата частинами
Безкоштовна доставка
Модерн

от 13 975.00 грн

Оплата частинами
Безкоштовна доставка
Ларс

от 13 992.00 грн

Ліжко подіум у Києві — модна новинка

Все нове — це добре забуте старе. Про це знає кожен з нас, розуміючи, що мода йде спіраллю, час від часу повертаючись до нас, але в більш досконалому варіанті. Наприклад, сьогодні багато поціновувачів інтер'єрної моди чудово знають, що для актуальної спальної варто вибрати ліжко на подіумі (облаштовуючи своє житло). А ця ідея не така нова, як може здатися на перший погляд. Практичні японці багато років тому винайшли подібну конструкцію, яка досі успішно використовується в будинках жителів Країни сонця, що сходить.

Сьогодні без проблем в інтернет-магазині Matraskin будь-якому, хто бажає, вдасться купити ліжко подіум, причому ні в якому разі не переплачуючи. Звичайно ж, спочатку такі конструкції являли собою масивні п'єдестали, зверху яких укладалися матраци.

Сьогодні модель зазнала деяких змін і є масивною основою з рейковим дном, з розташованим зверху ортопедичним матрацом. Це ідеальне рішення для спальні, але найчастіше конструкція підбирається для подружніх апартаментів.

Модель виглядає дуже:

  1. цікаво,
  2. ергономічно,
  3. багато.

Це справжня розкіш попри досить прийнятну вартість.

Ліжка з м'яким узголів'ям у Києві: на що звертати увагу при виборі?

Для максимального комфорту та затишку варто підбирати модель, яка сподобається суто візуально. Практично кожен меблевий екземпляр, представлений на інтернет-просторі - це надійна конструкція, яка не потребує будь-якої реклами. Це меблі перевірені часом. А підтвердження цьому — численні відгуки покупців, які задоволені покупкою і користуються меблями жоден рік.

Вибираючи ліжко з м'яким узголів'ям, варто дивитися на зовнішній вигляд виробу. Адже у пріоритеті гармонійне оформлення спальні, розкішний дизайн та багата обстановка. Так, не варто дивуватися, адже для того, щоб оформляти собі розкішну спальню, необов'язково переплачувати. Достатньо заглянути на віртуальну вітрину інтернет-магазину та купити ліжко з м'яким узголів'ям — саме те, що сподобається більше за інших. Причому ціна на кожну модель більш ніж гідна та обов'язково порадує потенційного покупця.

Голова насправді м'яка, обтягнута штучними або натуральними матеріалами, з красивою обробкою масивної основи. Конструкція підноситься на невеликих малопомітних ніжках і в інтер'єрі спальні виглядає дуже цікаво, гідно.

Ліжко з м'яким узголів'ям це досить цікава, свіжа ідея. Подіум, що використовується в Японії, мав лише жорстку спинку та узголів'я, які не були максимально комфортними та зручними. Сучасні доопрацювання дозволили створити ергономічну конструкцію, яка не доставляє дискомфорту. Якщо захочеться почитати книгу, сидячи в ліжку — завжди можна спертися на м'яке узголів'я, не відчуваючи неприємних відчуттів. Навпаки ліжко у такому варіанті виконання – це універсальна конструкція для зручності та комфортного життя.