Тонкі ортопедичні матраци City

Оплата частинами
Новинка
Bronx
Блок: Безпружинний
Жорсткість: 3 - Середня
Макс. вага на місце: 120 кг
Висота: 4 см
Наповнення: Ортопедична піна

1 364.00 грн

Оплата частинами
Новинка
Queens
Блок: Безпружинний
Жорсткість: 4 - Підвищена | 5 - Жорсткий
Макс. вага на місце: 150 кг
Висота: 4 см
Наповнення: Ортопедична піна | Термоволокно

1 656.00 грн

Оплата частинами
Новинка
Brooklyn
Блок: Безпружинний
Жорсткість: 4 - Підвищена | 5 - Жорсткий
Макс. вага на місце: 150 кг
Висота: 5 см
Наповнення: Піна Memory | Ортопедична піна | Термоволокно

2 221.00 грн

Тонкі ортопедичні матраци City

Колекція міні-матраців City | ЕММ слоган - Економно. Легко. Компактно.

Ця ідея проявляється у всіх характеристиках нової серії від зовнішнього вигляду до наповнення та особливостей експлуатації. Створюючи нову лінійку міні-матрац, команда ЕММ орієнтувалася в першу чергу на потреби споживачів, які бажають покращити якість свого сну, маючи обмежені фінансові можливості. Протягом 15 років діяльності на матрацному ринку України ЕММ дотримується принципу доступності комфортного сну для споживачів із будь-яким рівнем доходів. Асортимент компанії досить широкий та різноманітний, щоб кожен покупець міг підібрати оптимальний продукт для свого здорового відпочинку.

У новій лінійці міні-матрац Сіті представлені три моделі - Bronx, Queens і Brooklyn. Кожна з яких має оптимальні властивості для комфортного сну.

Загальні характеристики міні-матрац колекції City

  1. Незнімний чохол із міцної та довговічної тканини жаккард. Його особливість та перевага – блакитний колір тканини. Це означає, що міні-матрац зберігатиме пристойний вигляд навіть при частому та інтенсивному використанні.
  2. Легкість та компактність. Усі моделі колекції мають компактний розмір і поставляються лише у скрученому вигляді. Це означає, що вони ідеальні для відправки через поштові відділення або самовивезення з магазину. До речі, з розпакуванням міні-матраса легко впоратися в домашніх умовах. Кожен продукт комплектується простою та зрозумілою інструкцією, яка є підказкою.
  3. Надійний метод кріплення до спальної основи. Міні-матраци кріпляться за допомогою чотирьох фіксаторів, розташованих по кутах виробу.
  4. Гарантія виробника на весь модельний ряд колекції складає 18 місяців.

Купити тонкий ортопедичний матрац Сіті ЕММ у Києві недорого зі складу від виробника можна в інтернет-магазині Матраскін.