Ортопедичні матраци та аксесуари для сну Breckle

Немає жодного товару.

Ортопедичні матраци та аксесуари для сну Breckle

Старша європейська компанія на ринку товарів для сну та відпочинку

Понад 80 років тому, в 1932 р., у містечку Бенінген Еміль Брекле відкрив невелику майстерню з пошиття подушок, де спочатку працювало всього 4 особи. Її приміщення були мало пристосовані для виробництва і лише створювали власникам додаткові труднощі… Але Еміль Брекле був одержимий бажанням створити найкращу виробничу фірму товарів для сну. Ця мрія підтримувала його у важкі хвилини, а гасло «Бути на одну ідею попереду» мотивувало виробляти якісну та комфортну продукцію, попри будь-які проблеми.

...Час минав, компанія росла.

Наступність поколінь - запорука надійності та довгостроковості

Компанія Breckle від покоління до покоління передає сімейні цінності та високу культуру сімейного бізнесу. Служити здоров'ю людей та довкіллю – ось основний мотив усіх розробок компанії. Тремтливе ставлення до своєї власної справи та турбота про людей увінчалися створенням унікальних безпружинних матраців з високоефективним зонуванням, анатомічним та ортопедичним ефектами, що забезпечує їх користувачам максимально комфортний та здоровий відпочинок.

Найбільший у Європі виробник ортопедичних матраців та предметів для сну

Завдяки сучасному обладнанню та кваліфікованому персоналу (понад 1300 осіб) компанія виробляє щодня понад 15 000 матраців. До складу Breckle також входить окремий завод із виробництва ковдр та подушок.

Інноваційні розробки – відмінні якості справжнього лідера

За 80 років існування компанії Breckle її фахівці навчилися максимально ефективно використовувати всі переваги холодної піни, латексу та ряду інноваційних матеріалів власної розробки, які дозволяють забезпечувати найбільш комфортні умови для сну людям будь-якого віку та статури. Власне виробництво пін та їх формування гарантують продукцію найвищу якість, визнану провідними асоціаціями світу та провідними незалежними лабораторіями Європи. Завітайте на європейський сайт компанії — Breckle GmbH