Ортопедичні матраци American Dream

Franklin
Блок: Боннель
Жорсткість: 1 - М'який
Макс. вага на місце: 300 кг
Висота: 37 см
Наповнення: Піна

9 507.00 грн

Lincoln
Блок: Боннель
Жорсткість: 3 - Середня
Макс. вага на місце: 300 кг
Висота: 36 см
Наповнення: Піна

10 458.00 грн

Hamilton
Блок: Боннель
Жорсткість: 2 - Середньо-м'який
Макс. вага на місце: 300 кг
Висота: 36 см
Наповнення: Піна

11 979.00 грн

Ортопедичні матраци American Dream

American Dream – це серія матраців підвищеної комфортності від знаменитої в Україні компанії ЕММ (Катеринославські Меблеві Майстерні).

Ця лінійка представлена ​​трьома матрацами: FRANKLIN, HAMILTON. LINKOLN. Кожна модель має стильний дизайн, що запам'ятовується, завдяки чохлу матраца, виготовленого з каліфорнійської віскози. Чохол вийшов не лише гарним, а й міцним. ЕММ ретельно стежать за якістю своєї продукції.

Над розробкою кожної моделі працює ціла команда людей. У виробництві застосовуються лише сучасні технології, а якість продукції перевірено ГОСТом. Це підтверджують відповідні сертифікати СЕС. Матраци Амерікан Дрім чудово дихають і підтримують оптимальний для сну температурний режим. Високоякісна ортопедична піна не дає матрацу втратити пружність протягом багатьох років. У кожній моделі серії "Амерікан Дрім" використовуються дворівневий пружинний блок, який розробили американські вчені. Один блок підлаштовується під будову тіла, а другий надає матрацу необхідну жорсткість під час руху на ньому. Додаткову опору дадуть додаткові міні-пружини, незалежні від пружинного блоку. Ці пружини через малий розмір дозволяють матрацу максимально точно підлаштуватися під особливості людського тіла. При розробці цих матраців ЕММ використало безліч сучасних американських напрацювань у сфері товарів для сну.

Купити ортопедичний матрац American Dream ЕММ в Києві недорого зі складу від виробника можна в інтернет-магазині Матраскін.

American Dream - комфорт та якість

Матраци цієї серії чудові, як і сама американська мрія. Висока якість матеріалів, використання новітніх технологій виробництва, роблять матраци цієї лінійки дуже комфортними для покупця. Такий матрац прослужить довгий час без нарікань та проблем. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити матраци American Dream за вигідними цінами.