Дитячі ковдри

Bambino
Тканина: Бавовна
Наповнювач: Бавовна
Сезон: Весна | Осінь | Зима
Особливості: Гіпоалергенне

от 1 086.00 грн

Міцні та комфортні дитячі ковдри у Києві

Маленькій дитині потрібна велика кількість найрізноманітніших аксесуарів для збереження її здоров'я та забезпечення максимального комфорту. Саме такими незамінними, обов'язковими у використанні предметами є дитячі ковдри в ліжечко. Це специфічний тип ковдр, до яких пред'являються максимально високі вимоги щодо якості та гігієнічності. Вони мають бути зручними та гранично безпечними.

Наш магазин пропонує вам купити дитячу ковдру за цілком доступною ціною. Навіть найдешевші моделі обов'язково шиються з найкращих матеріалів з антиалергенними властивостями:

Вовна. Вона може бути овечою, верблюжою, кашеміровою. Ці матеріали використовуються як наповнювач для легких, але дуже теплих, "дихають" ковдр на зимовий період. Вовна добре утримує тепло і не дозволить дитині замерзнути. Водночас цей матеріал ефективно відводить зайву вологу, тому малюку завжди буде комфортно.

Бавовна. Цей натуральний матеріал заслуговує на особливу увагу. Його використовують як наповнювач для літніх дитячих ковдр. Бавовна дуже легка, вона добре пропускає повітря і вбирає зайву вологу. Бавовняний наповнювач не провокує появу алергічної реакції та дозволяє підтримувати комфортний для малюка мікроклімат. Також бавовняний наповнювач пост у догляді.

Штучні матеріали. Найбільш популярними є синтепон, флексфайбер, поліестер та мікрофібра. Ці матеріали дуже легкі та невибагливі у догляді. Вони ефективно акумулюють тепло, але пропускають повітря та вбирають зайву вологу. Також штучні волокна відрізняються значним терміном використання. Дитяча ковдра з такими наповнювачами прослужить не один рік.

Як правильно вибрати дитячу ковдру в Києві

У нашому магазині представлено кілька моделей дитячих ковдр. Всі вони відрізняються один від одного не лише розмірами, а й наповнювачами та матеріалами чохлів. Кожна ковдра має своє призначення, і підходить для використання в певних умовах. Тому перед тим, як купити дитячу ковдру, потрібно визначитися з її призначенням. Наприклад, ковдра для дитячого ліжечка має відносно великі розміри. Його шиють із легших, що дихають матеріалів, які забезпечують стабільну підтримку мікроклімату лише в кімнатних умовах. Ковдри для колисок мають менші розміри, але виготовляються з найміцніших матеріалів, з великою стійкістю на розрив і перетирання. Також вони повинні утримувати більше тепла з одночасним ефективним повітрообміном і вологовідведенням.

Також, під час вибору дитячої ковдри як для домашнього використання, так і для вуличних прогулянок, потрібно звернути увагу на низку факторів. Будь-які дитячі ковдри, ціна яких може бути цілком демократичною, обов'язково повинні мати такі переваги:

  • Гіпоалергенність. Імунна система немовляти тільки розвивається і не може ефективно боротися із зовнішніми загрозами. Щоб не спровокувати розвиток захворювання, для пошиття чохлів на ковдри та їх наповнення використовуються лише найкращі матеріали з антиалергенними властивостями.
  • Легкість. Навіть зимова модель повинна важити зовсім небагато. Тільки в такому випадку малюкові буде зручно і комфортно і в колисці, і в колясці або дитячому ліжечку. Для досягнення цієї мети застосовується натуральна бавовна та сучасні штучні матеріали, абсолютно безпечні для дитячого здоров'я.
  • Тепло. Ковдра має добре акумулювати тепло від тіла дитини. Одночасно дихаючі матеріали забезпечують прийнятний повітрообмін, при якому відводяться надлишки вологи, але підтримується стабільний, комфортний мікроклімат.

Інтернет-магазин Matraskin пропонує вам ковдри для дітей із найміцніших та найнадійніших матеріалів. Всі вони розраховані на тривалий термін використання та прості у догляді. Для покупки такої незамінної ковдри достатньо лише заповнити невелику форму замовлення. Це не забере багато часу. Також для вас доступні кілька способів оплати товару, що сподобався, і вибір варіанта доставки.