Покупка частинами Монобанк

Покупка частинами Монобанк

Покупка частинами Монобанк

Матраскін запускає нову послугу - "Покупка частинами" від monobank | Universal Bank. Це чесна та безвідсоткова розстрочка на будь-який товар. Не треба чекати та відкладати гроші — купуйте якісні товари для сну зараз!

Головний плюс послуги "Покупка частинами" — жодних щомісячних комісій банку та прихованих відсотків. Для клієнта ця послуга безкоштовна навіть при використанні кредитних коштів.

Як зробити покупку частинами в Монобанку?

Купити ортопедичний матрац в розсрочку дуже просто:

  1. Встановіть програму monobank на смартфон. Завантажити його можна у сервісах App Store або Google Play;
  2. Зайдіть на сайт Matraskin.kiev.ua та зробіть вибір товару;
  3. Обираючи варіант оплати, натисніть "Кредит або розстрочка", потім "Купівля частинами від monobank";
  4. Визначте тривалість розстрочки та суму кожного платежу;
  5. Підтвердіть списання першої суми в мобільному додатку;
  6. Усі наступні платежі списуватимуться з картки щомісяця. І при цьому ніяких відсотків і плати за обслуговування кредиту!

Перед замовленням Матраскін перевірить, що товар є в наявності та надішле вам пуш-повідомлення на смартфон. Це допоможе уникнути зайвих витрат і зберегти час Будь-якої миті всю суму можна виплатити достроково. Для цього в меню "Розстрочка" є пункт "Погасити повністю". Повні умови можна прочитати в тарифній сітці на сайті monobank.

Оплата карткою дуже зручна — мобільний банкінг дозволяє виконувати всі операції онлайн. При оформленні покупки частинами не потрібні документи та додаткові підтвердження особи.

Які товари можна купити в розстрочку?

Ортопедичні матраци, ліжка, аксесуари для сну  - тисячі позицій з асортименту магазину Матраскін. Послуга поширюється на товари дорожчі за 1000 грн. Межа суми залежить від індивідуального ліміту кожного клієнта. Немає жодних обмежень на кількість товарів чи угод у рамках доступних коштів.  Matraskin у партнерстві з передовим онлайн-сервісом monobank надає найзручніші варіанти оплати частинами

05.10.2022 00:03:31
0
220

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Загальні положення і згоден з вимогами