Односторонні ортопедичні матраци Active Come-For

Jump New
Блок: Pocket Spring
Жорсткість: 3 - Середня
Макс. вага на місце: 120 кг
Висота: 20 см
Наповнення: Піна

5 845.00 грн

-17%
Skate New
Блок: Безпружинний
Жорсткість: 3 – Середня | 5 - Жорсткий
Макс. вага на місце: 120 кг
Висота: 20 см
Наповнення: Піна

5 736.00 грн
6 911.00 грн

Односторонні ортопедичні матраци Active Come-For

Серія матраців Active | Come-For чудово підходить для поціновувачів здорового сну

Поєднання двох видів пін забезпечують високі показники твердості, ортопедичності. У серії представлено дві моделі: пружинний матрац Active Jump New та безпружинний матрац Active Skate New. В обох моделях використовується тонкий шар синтепону, для забезпечення більшої пишності та м'якості виробів. Односторонні матраци серії Ектів Кам-Фор створені з урахуванням потреб людей, які ведуть активний спосіб життя. Збільшені шари настилу покращують анатомічні властивості виробу. Про якісну підтримку спини подбає посилений блок Pocket Spring Mono (у пружинній моделі) та комбінація піни Soft Foam та Mono Foam (у безпружинній моделі). Матраци Active мають вражаючу витривалість і надійність завдяки спеціальному єврокаркасу Контур 360.

Максимальне навантаження на одне спальне місце – 120 кілограм.

Чохли матраців (у пружинній моделі він знімний) забезпечують комфортний мікроклімат усередині матраців і надійно захищають їх від пилу та неприємних запахів.

Вибираючи лінійку Active, ви отримуєте виріб з тривалим терміном служби та гарантією 3 роки.

Купити ортопедичний матрац Active Come-For в Києві недорого зі складу від виробника можна в інтернет-магазині Матраскін.